no bravery

10. listopadu 2007 v 23:49 |  Mé šílené já
Ať se stane cokoliv, nelituju a ani nikdy nebudu litovat toho času, co sem "tomu" věnovala. I když vlastně pořád nevim, kdeže je ta pravda .... Věřit někomu koho skoro neznám a nebo věřit někomu u koho mi to prostě nejde, komu ? /Ne není to otázka typu "být či nebýt"/ I přes mou veškerou snahu beru všechny ty slova s hodně velkou rezervou. Vždyť možný je všechno. A pak mě tak napadá, že nechápu proč některý lidi těší lhát ostatním, aby z nich pak mohli udělat buď uplný trosky a nebo naprostý voly. Což ale neni k případu mému. Prozatím.

Ono je to tak krásný a tak neskutečný, že už sem si to pěkně odřvala a ted už to beru jen tak jakože s rezervou. Když jo, tak to bude to nejlepší /teda mám alespoň ten pocit/ co mě za posledních pár měsíců může potkat .... *mňa mňa* ... a když ne, tak to nějak přebojuju no ...
Venku je (ne)pěkná zima, a mě je taky zima. Já prostě nemám ráda zimu, protože je zima. No měla bych to ukončit, protože už se asi na jiný slovo než zima nezmůžu. Jo vlastně ano, pokud jste někdo nemocní, tak přeju brzké uzdravení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SkrzNaskrz SkrzNaskrz | 11. listopadu 2007 v 5:59 | Reagovat

Joo, zima.. naprosto tě chápu ;)

Nechápu, proč by někoho mělo těšit lhát ostatním...

2 jeanuska jeanuska | 15. listopadu 2007 v 23:25 | Reagovat

Já zimu prostě miluju. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama